fbpx

Ponuka práce v Nemecku

Hovoríš po nemecky a si pripravený pracovať v Nemecku?
Prišiel si na správne miesto!

Pošlite nám svoje kontaktné údaje a my sa Vám ozveme s tou najlepšou ponukou!

Práca v Nemecku

Vyberte si z našej širokej ponuky práce pre rôzne profesie na rôznych miestach po celkom Nemecku. Všetci naši zamestnanci pracujú na nemeckú pracovnú zmluvu.

Mzda

Ponúkame atraktívne platové podmienky s možnosťou pracovať nadčas.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené alebo zaplatené zamestnávateľom. Okrem toho je vždy k dispozícií náš pracovník na telefóne pripravený pomôcť.

Názory zamestnancov

Čo o nás hovoria?
 • Som elektrikár, hľadal som prácu v Nemecku v inej spoločnosti ale bezvýsledne. V Silverhand mi našli prácu ihneď. Riadne podpísaná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na základe dohodnutých podmienok. Silverhand vrelo odporúčam každému!
  Pavol
  44 rokov, Elektrikár
 • V Nemecku pracujem už rok ako CNC operátor. Našiel som si prácu prostredníctvom agentúry SILVERHAND. Som spokojný s platovými podmienkami, pracovnými podmienkami ale aj s ubytovaním a životom v Nemecku. Všetko na čom sme sa so zamestnávateľom dohodli po telefóne naozaj platilo aj po príchode a pri podpise zmluvy. Myslím, že stoji za to agentúru SILVERHAND odporučiť všetkým, ktorí hľadajú prácu v zahraničí.
  Marián
  29 rokov, CNC operátor
 • Spolupráca bola od samého zaciatku založená na konkrétnych ponukách a presných informáciach. Veľmi rýchlo som dostal hneď niekoľko pracovných návrhov.
  Anton
  32 rokov, Zvárač