Skip to main content

Práca v Nemecku

praca v nemecku
praca v nemecku

Práca v Nemecku je naša špecializácia

Našou špecializáciou v personálnej agentúre – Silverhand je vyhľadávanie kvalifikovaných pracovníkov na prácu v Nemecku. Nemeckí partneri požadujú od uchádzačov nemecký jazyk na komunikačnej úrovni a prax v danom obore aspoň 1 rok. Práca v Nemecku na trvalý pracovný pomer je zárukou spoľahlivosti pre našich klientov. Ubytovanie zabezpečuje takmer pri všetkých ponukách zamestnávateľ. Naši klienti pracujú na nemeckú pracovnú zmluvu.

Akú prácu ponúkame

Ponúkame prácu pre zváračov, elektrikárov, tesárov, maliarov, lakýrnikov, vodárov – inštalatérov, kúrenárov a veľa iných. Kompletnú a vždy aktuálnu práce nájdete

Pracovné ponuky v Nemecku – Silverhand. 

Ponuku práce denne aktualizujeme a preverujeme. Pri jednotlivých ponukách je k dispozícií viacero miest. Ak ste medzi ponukami nenašli ponuku presne pre Vás, ale chcete aby sme Vám prácu našli, kontaktujte nás prosím.

Ako si vypočítate čistú mzdu v Nemecku

Pri všetkých ponukách práce uvádzame aj výšku mzdy. Výška mzdy je uvádzaná v hrubom spolu s diétami a príplatkami alebo v čistom za celý mesiac bez nadčasov. Ak by ste však potrebovali vypočítať mzdu môžete použiť našu kalkulačku:

Kalkulačka pre výpočet čistej mzdy v Nemecku

Ako nás môžete kontaktovať

Kontaktovať nás môžete telefonicky – +421948404470 alebo e-mailom – praca@silverhand.sk, prípadne vyplniť kontaktný formulár na našej stránke. V prípade, ak nám chcete zaslať svoj profesijný životopis, je potrebné, aby ste nám zaslali aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Prečo je práca v Nemecku vyhľadávaná

Práca v Nemecku je pre mnohých zaujímavá. Najväčším lákadlom je vyšší zárobok a stabilnejšia pracovná pozícia. Veľkým lákadlom sú aj prídavky na deti, ktoré sú v Nemecku niekoľkokrát vyššie ako na Slovensku. Viac informácií sme pre Vás pripravili v našom článku.

Prídavky na deti v Nemecku – Kindergeld

Ak hľadáte prácu v zahraničí, sme pre Vás voľbou číslo jeden na trhu s pracovnými ponukami v zahraničí. Nielenže Vám prácu nájdeme a sprostredkujeme, ale neplatíte u nás žiadne poplatky. Poradenstvo a sprostredkovanie práce je úplne bezplatné. Dokonca Vám radi pomôžeme pri prípadných problémoch, ktoré sa vyskytnú priamo v zahraničí.

International Recruiting Experts