fbpx

Referencie

Referencie

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Podeľte sa o svoje skúsenosti pri hľadaní práce cez našu agentúru. Referencie nás posúvajú ďalej a pomáhajú iným klientom pri rozhodovaní. Budeme radi ak vyjadríte názor na našu spoločnosť a spokojnosť, resp. nespokojnosť s našimi službami.

Zobraz tiež: Naše ponuky práce

Chcem Vám moc poďakovať za ochotu a super prístup. Ďakujem

Juraj

Dobry den! Chcel som sa Vam len podakovat za to, aku super pracu ste mi zohnali.Myslim to vazne.Som tu velmi spokojny.Byvanie je na jednotku a kolektiv v praci taktiez.Urcite Vas budem odporucat dalej. Este raz dakujem.Prajem Vam prijemny vikend. S pozdravom Jan -Frankfurt

Ján

Veľmi ma teší spolupráca so spoločnosťou Silverhand. Príjemní a ochotní zamestnanci.

Pavol, 33 rokov, Inštalatér v Rakúsku, východné Slovensko

Pracovná agentúra Silverhand je skvelým miestom na nájdenie si práce, som dokonalým príkladom, vďaka spolupráci s ním som získal zmluvu na dobu neurčitú za veľmi výhodných podmienok. Odporúčam

Karol, 39 rokov, Operátor výroby v Nemecku, stredné Slovensko

O spoločnosti Silverhand sa môžem vyjadrovať len v superlatívoch. Spoločnosť Silverhand mi našla zamestnávateľa, s ktorým pracujem dodnes. S každým problémom, ktorý mám, sa môžem obrátiť na Silverhand s istotou, že môj problém bude vyriešený rýchlo. Profesionálny prístup.

Martin, 31 rokov, Elektrikár v Nemecku, stredné Slovensko

Profesionálne a priateľské služby. Rýchla a veľmi dobrá organizácia práce.

Andrej, 43 rokov, Zámočník v Nemecku, západné Slovensko

Pokiaľ ide o moje zamestnanie, nemám žiadne námietky voči organizačnej stránke. Všetko prebehlo hladko.

Petra, 40 rokov, Zdravotná sestra v Nemecku, západné Slovensko

Dobrý deň. Spolupráca so spoločnosťou Silverhand ma veľmi teší – vždy mi pomohli nájsť prácu. Milí a ochotní zamestnanci.

Karol, 31 rokov, MAG zvárač v Nemecku, východné Slovensko

Pracovná agentúra Silverhand je skvelým miestom na nájdenie práce, som vynikajúcim príkladom. Vďaka spolupráci s ním som dostal pracovnú zmluvu na dobu neurčitú za veľmi výhodných podmienok.

Peter, 28 rokov, Vodár v Rakúsku, stredné Slovensko

Veľmi sa teším, že som našiel pracovnú ponuku práve u agentúry Silverhand. Pomohli mi nájsť skvelé zamestnanie v Nemecku s veľmi atraktívnymi podmienkami zamestnania.

František, 38 rokov, Operátor výroby v Nemecku, východné Slovensko

So službami spoločnosti Silverhand som spokojný, rýchlo mi našli zamestnanie ako stolár.

Slavomír , 42 rokov, Stolár v Nemecku, západné Slovensko

So službami tejto agentúry som veľmi spokojný. Práca, ktorú mi ponúkli, pokračuje dodnes (pracujem v Nemecku viac ako rok), platby včas, príjemná atmosféra, kvalitné ubytovanie, veľká profesionalita a veľmi príjemný a vrelý prístup. Keď som mal problém, mohol som vždy zavolať niekomu zo spoločnosti a získať pomoc. Dôrazne odporúčam ostatným, ktorí chcú pracovať v Nemecku.

Pavol, 36 rokov, Zámočník v Nemecku, východné Slovensko