Najširšia ponuka práce v zahraničí

Hľadáš prácu v zahraničí a hovoríš anglicky? Máme pre Teba širokú ponuku práce v Holandsku, Belgicku, Nórsku, Dánsku, Švédsku, Fínsku na Islande a iné. Stačí ak nám pošleš kontaktné údaje spolu so životopisom a budeme Ťa kontaktovať s najlepšími ponukami. Naše služby sú samozrejme zdarma! 

Práca v zahraničí

Vyberte si z našej širokej ponuky práce pre pracovníkov v rôznych odvetviach v zahraničí. Všetci naši zamestnanci pracujú na zahraničnú pracovnú zmluvu.

Mzda

Ponúkame atraktívne platové podmienky s možnosťou pracovať nadčas.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené alebo zaplatené zamestnávateľom. Okrem toho je vždy k dispozícií náš pracovník na telefóne pripravený pomôcť.

Názory zamestnancov

Čo o nás hovoria?
 • Som elektrikár, hľadal som prácu v Nemecku v inej spoločnosti ale bezvýsledne. V Silverhand mi našli prácu ihneď. Riadne podpísaná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na základe dohodnutých podmienok. Silverhand vrelo odporúčam každému!
  Pavol
  44 rokov, Elektrikár
 • Spolupráca bola od samého zaciatku založená na konkrétnych ponukách a presných informáciach. Veľmi rýchlo som dostal hneď niekoľko pracovných návrhov.
  Anton
  32 rokov, Zvárač
 • V Nemecku pracujem už rok ako CNC operátor. Našiel som si prácu prostredníctvom agentúry SILVERHAND. Som spokojný s platovými podmienkami, pracovnými podmienkami ale aj s ubytovaním a životom v Nemecku. Všetko na čom sme sa so zamestnávateľom dohodli po telefóne naozaj platilo aj po príchode a pri podpise zmluvy. Myslím, že stoji za to agentúru SILVERHAND odporučiť všetkým, ktorí hľadajú prácu v zahraničí.
  Marián
  29 rokov, CNC operátor