Skip to main content

O nás

Kto sme?

Skupina SILVERHAND má holdingovú štruktúru. Tvoria ju subjekty z Poľska, Rumunska, Bulharska, Slovenska a Maďarska. Zahŕňa tiež Českú republiku, Chorvátsko, Slovinsko, Litvu a Pyrenejský polostrov.

Vykonávame nábor pre poľské a zahraničné spoločnosti

500

Nábor 2023

24h

Odborná podpora

Zamestnávame vo všetkých odvetviach hospodárstva v mene poľských zamestnávateľov, ako aj zamestnávateľov z nasledujúcich krajín: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Dánsko, Fínsko, Nórsko, Švédsko, Island, Írsko, Belgicko, Holandsko, Španielsko, Francúzsko a Kanada.

Fázy spolupráce s nami

Nižšie sú uvedené fázy náboru

 • 1 Etapa

  Nahrávanie životopisu - svoj životopis nám môžete poslať prostredníctvom našej webovej stránky alebo e-mailovej schránky na adresu praca@silverhand.sk

 • Etapa

 • 2 Etapa

  Kontakt s naším špecialistom - jeden z našich zamestnancov vás po analýze vášho životopisu bude kontaktovať a predstaví vám pracovné ponuky, ktoré budú pre vás najvýhodnejšie.

 • 3 Etapa

  Odporúčanie - cieľový zamestnávateľ bude kontaktovaný, aby predstavil vašu žiadosť a dohodol sa na vašom zamestnaní.

 • Etapa

 • 4 Etapa

  Podpísanie zmluvy - poslednou fázou je podpísanie zmluvy s cieľovým zamestnávateľom a začatie práce.

Náborový proces trvá len niekoľko dní, takže ak naliehavo hľadáte prácu, môžeme vám rýchlo pomôcť.
Ak plánujete nastúpiť do práce až o niekoľko týždňov, podajte žiadosť teraz a my budeme informovať vášho cieľového zamestnávateľa o preferovanom dátume nástupu.

Zoznámte sa s niektorými členmi nášho tímu.

Kľúčom k existencii spoločnosti je predovšetkým tím viac ako 60 vzdelaných a pozitívne naladených odborníkov, vďaka ktorým sa už mnoho tisíc ľudí zamestnalo v zahraničí a v Poľsku. Vďaka nám si mnohí odborníci našli zamestnanie zodpovedajúce ich kvalifikácii a finančným požiadavkám.

silverhand

Unser Team

60

Náboroví pracovníci v Silverhand

Úspech skupiny SILVERHAND by nebol možný bez tvrdej práce a absolútnej vernosti najvyšším etickým štandardom - zásadám čestnosti, zodpovednosti a úcty k ľuďom.

Každý deň dbáme na to, aby kvalita našich služieb a spokojnosť zákazníkov boli na najvyššej možnej úrovni.

Etický kódex SILVERHAND

Riadime sa zásadou "Práca nie je produkt", pretože si veľmi dobre uvedomujeme, že každý človek je iný a vyžaduje si individuálny prístup v procese hľadania práce. V praxi to znamená, že sa môžete spoľahnúť na plnú podporu našich odborníkov, ktorí vám pomôžu rozptýliť vaše pochybnosti a nájsť prácu snov.